Przykładowy raport zdrowo jem więcej wiem
W drugim etapie zrealizowano następujące zadania:Zdrowo jem, więcej wiem: Instrukcja tworzenia i przesyłania raportów Author: Fundacja BOŚ Keywords: Zdrowo jem więcej wiem, Aktywnie po zdrowie, Fundacja BOŚ, raport, raporty Created Date: 3/11/2015 2:20:46 PMPrzedszkolaki z naszego przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 brały udział w siódmej edycji projektu edukacyjnego "Zdrowo jem, więcej wiem", realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.Projekt został objęty wyłącznym Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.. Pod opieką p. Iwony Piekarskiej wykonali plakaty zachęcające do zrezygnowania ze słodyczy na rzecz warzyw i owoców.WODA NA ZDROWIE!. Projekt powstał w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się już wśród dzieci w wieku szkolnym,W b.r. szkolnym uczniowie klasy III a SP w Ryglicach pod opieką wychowawcy Marioli Wątroba przystąpili do realizacji VIII edycji projektu: „Zdrowo jem, więcej wiem".. Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji projektu.. Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.. Podaruj 1% podatku - dla uczniów SP 353.. Jest to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia.. Dobra zabawa połączona z nauką!.

Taki właśnie jest projekt „Zdrowo jem, więcej wiem" prowadzony przez Fundację BOŚ.

Uczniowie zgodnie z obowiązującym regulaminem projektu wykonali następujące zadania:Raport 1.. Opublikowano: sobota, 26, maj 2018 20:13 | Klasy I a i I b w roku szkolnym 2017/2018 realizowały wiosenną edycję programu „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM".. Przed nami kolejne - równie ciekawe - edycje, które podobnie jak ta, będą miały funkcję nie tylko edukacyjną.. Przypominamy jednak, że termin przesyłania raportów z etapu nie ulega zmianie - czekamy na nie do 11 stycznia 2021 r.Sprawozdanie z realizacji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem" w II semestrze roku szkolnego 2014/2015 W drugim semestrze roku szkolnego 2014/2015 klasy II i III kontynuowały udział w ogólnopolskim projekcie realizowanym przez Fundację Banku Ochrony, przystępując do etapu zimowego.. Reklama zdrowych słodyczy (plik pdf) ZADANIE 1.5 DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ .. Na zakończenie dzieci otrzymały stosowne dyplomy.ROK SZKOLNY 2016/2017 1.. - PROJEKT „ZDROWO JEM WIĘCEJ WIEM!".. Od 10 lat troszczymy się o zdrowie młodego pokolenia.Uczniowie obecnej klasy III c Szkoły Podstawowej w Jedliczu przez cały ubiegły rok szkolny, pod nazwą zespołu ,,Fit-klasa" wraz ze swoją wychowawczynią Panią Edytą Tuleją, uczestniczyli w siódmej edycji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem" realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.Odbywał się on pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.Uczniowie klasy Ia Zespołu Szkół im Jana Pawła II biorą udział w wiosennej edycji organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem"..

W kwietniu bieżącego roku uczniowie klasy Ia przystąpili do realizacji kolejnego etapu projektu: „Zdrowo jem więcej wiem".

REALIZACJA ZADAŃ W TRYBIE NAUKI ZDALNEJ .. Nie, dziękuję!. Zespół rejestruje się do projektu raz w ciągu roku szkolnego , niezależne od tego, w których etapach bierze udział.Rejestracja do etapu wiosennego obowiązuje jedynie nowe zespoły, które dołączają do projektu i nie brały udziału w poprzednim etapie.Najlepszy rysunek "Jem owoce i warzywa!". Powstał w trosce o zdrowie młodego pokolenia, w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się już wśród dzieci w wieku przedszkolnym.Poniedziałek, 19 października 2020 roku .. Hasło „Zostań Sportowym Asem" mobilizowało wszystkich uczniów do ćwiczeń.. „Łowcy zdrowia" - taką nazwę wybrali dla siebie uczniowie, realizując zadania z etapu „Jesień" byli zafascynowani zdobytą wiedzą, umiejętnościami komponowania i sporządzania zdrowych przekąsek .Ogólnopolski projekt „Zdrowo jem, więcej wiem" opracowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, realizowany jest w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym przez klasę 1a.. Dzieci z zerówek i klas I-III szkół podstawowych w nieszablonowy sposób zdobywają wiedzę na temat zdrowego stylu życia, a w szczególności o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej.Koniec drugiej edycji „Zdrowo jem, więcej wiem" to właściwie początek drogi do zdrowego trybu życia..

Uczniowie klasy trzeciej pod opieką wychowawcy Czesławy Chwałek przystąpili do realizacji projektu ,,Zdrowo jem więcej wiem''.

W ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem - etap jesienny 2016/2015″ uczniowie z klasy III d (grupa „Soczki") mieli wiele interesujących lekcji dotyczących zdrowego odżywiania.. Jak widać, wszystko kręci się wokół zdrowia - uczniowie od najmłodszych lat poznają tajniki zdrowego stylu życia, w myśl zasady: „czym skorupka za młodu nasiąknie…".Gazetka tematyczna „Zdrowo jem, więcej wiem" zawiera bardzo ciekawe treści dotyczące zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej.. Szanowni Państwo, zadania konkursowe można realizować za pośrednictwem Internetu, który oferuje wiele możliwości zorganizowania zajęć dla uczniów.. (plik pdf) ZADANIE 1.3 LEKCJA .. Uczniowie, zgodnie z obowiązującym regulaminem projektu wybrali dla siebie nazwę „Łowcy zdrowia" i od 17 X do 17 XI br. wykonali następujące zadania:Raport z realizacji projektu: „Zdrowo jem, więcej wiem" - zadanie nr2.. REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO 4 LISTOPADA 2020 R. Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie projektem podjęliśmy decyzję o przedłużeniu rejestracji do etapu jesienno-zimowego do 4 listopada br. Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało podpowiedzi dotyczące technicznych rozwiązań, które pomagają przeprowadzić zajęcia:Raport z działań w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem" - kl. 0b ..

Zdrowo jem, więcej wiem" organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Duda.

W drugiej dekadzie września br. "ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" Uczniowie klas I a, II e i III e przystąpili do siódmej edycji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem" realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, a którego patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser - Duda.Zdrowo jem, więcej wiem.. Program skierowany jest do uczniów klas I - III i ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.Dnia 12 czerwca 2014 roku odbyło się podsumowanie całorocznego projektu edukacyjnego ,,ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" i jednocześnie podsumowanie udziału w ogólnopolskim konkursie o tej samej nazwie organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w ramach programu ,,Aktywnie po zdrowie".Raport z realizacji ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej: „Zdrowo jem, więcej wiem" - etap JESIEŃ Od października br. grupa 0 „A" Motylki pod opieką wychowawcy przystąpiła do realizacji 9 edycji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem" organizowanego przez Fundację Bankupodsumowanie realizacji projektu „zdrowo jem, wiĘcej wiem" w klasie ii d 2019-11-08 Uczniowie klasy II d, w październiku i na początku listopada, realizowali na zajęciach lekcyjnych cykl zadań, wynikających z projektu „Zdrowo jem, więcej wiem", który jest skierowany do uczniów z zerówek i klas I-III ze szkół podstawowych.Po raz kolejny wraz z rozpoczęciem roku szkolnego uruchomiliśmy projekt „Zdrowo jem, więcej wiem".. MAMY SWOJĄ SZKOŁĘ MARZEŃO PROJEKCIE „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia.. (plik pdf) ZADANIE 1.4 KONKURS .. Adres strony internetowej jest wyeksponowany, a ulotki widoczne na tablicy oraz dostępne w różnych formach.ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM.. Program skierowany jest do uczniów klas 0 -3 Szkoły Podstawowej, a jego głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia.Wiosna z projektem „Zdrowo jem, więcej wiem" Wraz z nadejściem wiosny klasa III rozpoczęła realizację kolejnych zajęć, tym razem ruchowych.. Cukier?. Do Szkół wysłaliśmy Dyplomy dla Zespołu oraz dla Nauczyciela.. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b (3-5latki) wraz z wychowawcą p. Natalią Gumulską do końca listopada 2018 r. realizowały I etap "jesień" IX edycji projektu prozdrowotnego ,,Zdrowo jem, więcej wiem".Raport z realizacji projektu ,,Zdrowo jem więcej wiem''- etap Jesień ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt