Przykladowe wniosek wizowy do chin
Wizy turystyczne, pracownicze, biznesowe, studenckie i 5 dniowa wiza na Shenzhen.Wizy do Chin - składanie wniosków wizowych.. Wiele osób zamiast wybierać się do tych miast decyduje się na pośrednictwo wizowe, które oferują różne firmy np. niektóre biura podróży.. Wizę do Chin można uzyskać w Ambasadzie Chińskiej Republiki Ludowej w Warszawie (ul. Bonifraterska 1) i w chińskim Konsulacie w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 1).. W każdej z tych sytuacji potrzebna Ci będzie wiza do Chin.My, jako internetowe centrum wizowe, pomożemy Ci przygotować odpowiednie dokumenty oraz napisać wniosek wizowy do Chin.Zwróć się do nas, jeśli potrzebne Ci szeroko rozumiane pośrednictwo wizowe.Każdy rodzaj wizy do Chin posiada swoje specjalne oznaczenie: Wiza biznesowa (F) Cel podróży: rozmowy handlowe, wymiana kulturalna lub naukowa, staż, audyty itp. wypełniony wniosek wizowy; paszport ważny pół roku po zakończeniu wizyty w Chinach z 2 wolnymi stronami; 1 kolorowe aktualne zdjęcie (twarz na wprost) 3,5 cm x 4,5 cm Tym samym wiza do Chin staje się dla obywateli Polski jedną z najdroższych do uzyskania na świecie.Wizy do Chin Szanowni Państwo!. Oczywiście możemy pomóc w jego wypełnieniu.. Wszystkie niezbędne informacje udostępnione są na stronie Ambasady Chińskiej.. W skrócie - aby otrzymać wizę turystyczną do Chin należy: - wypełnić wniosek wizowy, - nalepić na ten wniosek zdjęcie; Do wniosku dołączyć: - paszport (ważny co najmniej 6 miesięcy), - potwierdzenie rezerwacji biletu .Jak uzyskać wizę turystyczną do Chin?.

Nie, wniosek musi być wypełniony on-line.

P. ITAKA oferuje pośrednictwo w uzyskaniu wizy do Chin.. Na stronie internetowej (tutaj) wybieramy Chińskie Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych w Warszawie.Wypełnij wniosek on-line po polsku, a my przygotujemy wniosek składany w chińskim konsulacie i prześlemy Ci gotowy do podpisu, bez umówienia wizyty w centrum wizowym w Warszawie.. Następnie po zatwierdzeniu wszystkich danych należy wydrukować wniosek, podpisać oraz umówić datę spotkania w Chińskim Centrum Wizowym w Warszawie.Obywatele polscy udający się do Chin muszą mieć ważną wizę pobytową lub tranzytową.. Dokumentami niezbędnymi do uzyskania wizy są: odpowiedni wniosek wizowy wypełniony on-line (zgodnie z załączoną instrukcją) i wydrukowany.. Wiza studencka jest zawsze jednokrotna.. Szybka analiza, bezpłatna wycena.. Nastąpi wygenerowanie wniosku wizowego on-line oraz aktywacja systemu .Jesienią tego roku wprowadzone zostały nowe zasady aplikowania o wizę, w efekcie których wiza do Chin zdrożała niemal dwukrotnie.. Link do strony poniżej:Wiza do Chin - wniosek Formularz dla ubiegających się o wizę do Chin dostępny jest na stronie Pośrednictwo już .Marzysz o podróży do Chin?. Dla jak najwyższego zadowolenia klientów nasi doradcy dostępni są całodobowo.Musimy pamiętać, że przy podróży do rodziny, trzeba udowodnić nasze pokrewieństwo składając odpowiedni dokument przy wniosku o wizę..

Wniosek wizowy można złożyć w odpowiednim konsulacie.

Należy złożyć podpis na stronie potwierdzającej przyjęcie .Wnioskodawca podróżujący z dzieckiem, które jest wpisane do jego paszportu, powinien zaznaczyć ten fakt na swoim wniosku wizowym oraz załączyć fotografię dziecka (format paszportowy).. Po wypełnieniu wniosku proszę wydrukować całość załącznika.. .Do wyrobienia wizy turystycznej do Chin wymagane są następujące dokumenty: wypełniony i podpisany wniosek wizowy on-line, paszport (ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wizy i mający co najmniej 3 puste strony), 2 zdjęcia 3,5cmx4,5cm na wprost na jasnym tle, rezerwacja lotnicza, rezerwacja hotelowa.Chiny - Wiza dla Polaków Chińską wizę w Polsce można wyrobić w Ambasadzie Chin w Warszawie lub w Konsulacie Generalnym CHRL w Gdańsku.. Każdy, kto chce zwiedzić Tybet, musi być uczestnikiem wycieczki do tego regionu, organizowanej przez polskie biuro .Wiza do Chin - krok 1: przygotowanie dokumentów.. Obowiązuje całkowicie nowa procedura wizowania, m.in. planowany jest obiowiązek osobistego stawienia się w Chińskim Centrum Wizowym w Warszawie na umówionym wcześniej .Załatwienie wizy turystycznej do Chin okazało się prostsze niż myśleliśmy.. Jeśli wybierzesz tę opcję, musisz sam pojechać do chińskiego centrum wizowego w Warszawie.Czy wniosek wizowy do Chin mogę wypełnić ręcznie?.

Przygotwaliśmy aktulany wniosek wizowy (Chiny), który możesz pobrać i wypełnić samodzielnie.

A może chcesz pojechać do tego kraju na dłużej i podjąć pracę bądź naukę?. Nasza firma wypełnia wszelkie formalności.. Pobierz wniosek papierowy Jednak zdecydowanie lepiej wypełnić wniosek przez naszą stronę klikając zielony przycisk.. Informujemy, że od 10.05.2019 r. obowiązuje elektroniczny wniosek wizowy.Wniosek wypełnia się on-line, zawiera 10 stron, jest obsługiwany jedynie w języku: chińskim i angielskim.. 22 x 150 = 3300 yuanów (1650 zł).. Formularz online - Krok 1.. Wyjazdy turystyczne do Tybetu.. Załatwiamy wizy do Chin, USA, Wietnamu, Indii, Kuby, Rosji, Kanady, Algierii.. No i nie doliczyłam żadnych biletów wstępu do czegokolwiek turystycznego, wycieczek łódkami, muzeów - unikałam.obywatelami, powinny wraz z niniejszym wnioskiem złożyć również „Załącznik do wniosku wizowego" (formularz V.2011B).. Drogą pośrednictwa uzyskuje się wizy turystyczne i biznesowe, po inne trzeba wybrać się osobiście.Byłam w Chinach od 7 do 29, czyli w sumie 22 dni.. Pomagamy przejść przez proces otrzymywania wizy do Chin.. Wniosek wypełniamy online, a dzięki wygenerowanemu indywidualnemu kodowi możemy w każdej chwili przerwać wprowadzanie danych, zapisać je i powrócić do dokumentu bez utraty wpisanych już informacji.Wymagania dotyczące popularnej wizy turystycznej L nie zmieniają się..

Zachęcamy więc do zapoznania się z poniższym poradnikiem jak wypełnić wniosek o wizę do Chin online.

Po 15.12.2019 uzyskałem już jedna wizę do Chin.Wniosek wizowy do Chin należy wypełnić on-line link UWAGA: Jeśli nazwisko składa się z dwóch członów i połączone jest myślnikiem to proszę wpisać we wniosku bez myślnika ( np. mamy w paszporcie Kowalska-Nowak; wpisujemy we wniosku Kowalska Nowak).. Zanim się tam wybierzemy, powinniśmy wypełnić wniosek wizowy, który jest dostępny na stronie ambasady.Oferujemy pośrednictwo wizowe.. Uwaga - jeżeli udają się Państwo do Chin, a następnie do Hongkongu lub Makau, wówczas należy koniecznie zwrócić uwagę, że jednokrotna wiza chińska traci ważność w momencie opuszczenia kontynentalnej części Chin i wjazdu do Hongkongu czy Makau.Wiza do Chin w pigułce: nowe kategorie, przeznaczenie, wymagane dokumenty, zasady przyznawania.. Do tego należy dorzucić hajs na prezenty czy dodatkowe atrakcje, tzw. luksusy.. Przy Siennej 39 w Warszawie otwarto Chińskie Centrum Aplikacji Wizowej.To jedyne miejsce, w którym można złożyć wniosek posiadając paszport prywatny (nie dyplomatyczny czy służbowy) i ubiegając się o wizę turystyczną.-Wypełniony wniosek wizowy-1 x aktualne zdjęcie paszportowe.. Czas trwania takiej wizy wynosi 3 miesiące.. Od 2018 roku w Warszawie działa też Chińskie Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych pośredniczące przy przyznawaniu wiz.…a w praktyce sprowadza się to do kwoty 445 PLN za wizę umożliwiającą jednokrotny wjazd na terytorium Chin!. Wnioski - istotne informacje.. Od 15 października 2018 zmieniły się zasady aplikacji o wizę do Chin.. By złożyć wniosek o wizę należy na oficjalnej stronie internetowej Chińskiego Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych wypełnić 10 - stronnicowy formularz.. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo w jej uzyskaniu wynosi 600 PLN/os.. Chińskie centrum wizowe przez, które należy aplikować o wizę jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku między godziną 09:00 a 15:00.B.. Nie można już tego dokonać bezpośrednio w ambasadzie.Formularze wniosku wizowego różnią się od wniosku do kontynentalnej części Chin.. Przydatne adresy i inne wskazówki.. Przede wszystkim - papiery.Chiński wniosek wizowy jest szeroko dostępny w internecie, ale z uwagi na jego skomplikowanie najlepiej pobrać jego polską wersję ze strony ambasady w Warszawie.Sam papier wypełnia się raczej łatwo, ale dość długo - to cztery strony pełne dość dziwnych pytań, w tym pól dotyczących Waszej rodziny .Aplikacja online o wizę do Chin.. Na cenę wizy składa się opłata główna (260 PLN) oraz opłata dla Centrum Wizowego, która wynosi 185 PLN.. Osoby już przebywające w Chinach w kwestiach legalizacji pobytu powinny zgłaszać się do Foreigners Entry and Exit Administration Section Public Securty Buereau / National Immigration Authority właściwego ze względu na miejsce zamieszkania.. Od 10 maja 2019 r. osoby ubiegające się o wizę do .X2 jest wydawana dla osób, które przybywają do Chin w tym samym celu, ale na okres do 6 miesięcy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt