Przykladowe dokument ufo news
Niektórzy nie mają wątpliwości", ""Dowód" na istnienie UFO.. Polowanie na kosmitów.. Meksykański badacz fenomenu UFO Jamie Mausson, na konferencji przedstawia jedne z najlepszych obserwacji UFO nagranych na video.. Podatnik może pobrać taki dokument dopiero po weryfikacji zeznania podatkowego.UFOs aren't necessarily alien spacecraft.. Zwykle opisują one kosmitów jako dwunożnych, bezwłosych, podobnych do ludzi.. Potwierdzi złożenie deklaracji PIT przez internet.. W filmie zobac.Film Serial Dokument Muzyka Rozrywka Kabaret Festiwale Historia Nauka Religia Przyroda Podroze UFO Duchy Sluchowisko Audiobook / Jesli Podoba Ci Sie Kanal - .Wydaje się, że o ludzka wiedza o Księżycu jest całkiem spora.. Co więcej, potrafiących się dogadać w językach ziemskich, a przecież nic w tym dziwnego - już teraz dzięki elektronicznym translatorom każdy człowiek może się dogadać wszędzie.Według mnie jest to najlepszy obecnie dokument o UFO jaki kiedykolwiek powstał.. Misja obserwacyjna STEREO, w ramach której NASA prowadzi obserwację atmosfery słonecznej i Słońca, dała poszukiwaczom pozaziemskich cywilizacji kolejny powód do snucia teorii na temat UFO.. Na nagranym 29 lutego materiale amatorscy badacze przestrzenni kosmicznej dostrzegli gigantyczne UFO.Materiał został opublikowany na kanale YouTube „The Hidden Underbelly 2.0", poświęconym .Kolejna przesłanka to relacje osób, które miały kontakt z UFO..

Jak wygląda typowy dokument HTML?

Z bliska: Chmury jak UFO.. Film pochodzi z rosyjskich akta KGB, które zostały odtajnione.. Nie oznacza to jednak, że są to statki kosmiczne należące do przedstawicieli obcych cywilizacji.. Naturalny satelita Ziemi jest jedynym ciałem niebieskim, na którym człowiek kiedykolwiek postawił nogę.Mimo że od 1969 roku, kiedy na powierzchni Srebrnego Globu wylądowała amerykańska misja Apollo 11, upłynęło sporo czasu, ludziom nie udało się zbadać go do końca.. UFO [VIDEO] Amerykańskie siły powietrzne odtajniły 130 tys. stron dokumentów poświęconych UFO.Jak przekazała rzecznika Departamentu Obrony Sue Gough, jeden z filmów przedstawia incydent z tak zwanym UFO z 2004 roku, a dwa pozostałe zostały nagrane w styczniu 2015 roku."Mars.. Czy oprócz Ziemian istnieją inne inteligentne istoty, które stworzyły rozwiniętą cywilizację?. Pentagon zobowiązał się, że teraz każdy tego typu incydent będzie indywidualnie analizowany przez specjalny wydział.UFO - PRAWDY I KŁAMSTWA Ovnis: verdades y mentiras reżyser: Juan Mauricio Vargas film dokumentalny, Kolumbia, 2002, 49 min.. Jak było naprawdę?. Date of discovery: Nov 21, 2020 at 22:36 and 22:30 Location of discovery: Near sunFake news - fałszywa wiadomość, często o charakterze sensacyjnym, publikowana w mediach z intencją wprowadzenia odbiorcy w błąd w celu osiągnięcia korzyści finansowych, politycznych lub prestiżowych.Fałszywe wiadomości mogą być elementem dezinformacji w ramach działań określanych jako środki aktywne w grupie „czarnej" technologii hybrydowych..

Na naszym portalu obejrzysz filmy dokumentalne online.

Na tropie obcych.. Były milicjant z wydziału .Amerykańska marynarka wojenna potwierdziła, że trzy filmy przedstawiające UFO są autentycznymi nagraniami.. Czy istnieje życie na Marsie?. Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie .UFO w Roswell.. - to jedno z pytań, na które nauka nie znalazła do tej pory odpowiedzi.. 20 546 osób lubi to · 23 osoby mówią o tym.. Niezidentyfikowane obiekty latające zostały wykryte na trzy różne sposoby .UPO to przydatny dokument.. "Świecąca biała chmura"", "UFO w Emilcinie.. Znajdziesz tu filmy dokumentalne z platformy netflix, cda, hbo go, kanału BBC a także informacje, recenzje, rankingi oraz wywiady.UFO news.. Newsweek Polska 48/2015..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt